השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

אטרקציות אקסטרים בתל אביב - ToGive

אטרקציות אקסטרימיות ומפעימות בתל אביב

חוויתם בעבר אטרקציות אקסטרים? כאלו ששונות לחלוטין מהיום יום שלכם, גם באווירה וגם במהות, שיעניקו לכם את האפשרות לעשות משהו יוצא דופן ולחוות רמות גבוהות של ריגוש ואדרנלין. החברה שלנו מציעה גם פעילויות רומנטיות, גם פעילויות שטח וגם פעילויות אקסטרימיות. אם אתם מחפשים אטרקציות אקסטרים בתל אביב, אנחנו מציעים טיסה בטרקטורון מעופף המחובר למצנח וטיסות בשמי הארץ, בליווי צמוד של טייס, במהלכן תוכלו להרגיש כמו שמרגיש הטייס בזמן הטיסה ולחווות חוויות אוויריות יוצאות דופן.

כמו שמרגיש טייס

ניפגש בשדה התעופה ונלמד על מערכות המטוס. בהתחלה זה עוד תיאורטי, לאחר מכן עוברים למטוס ולתא הטייס, הופכים לחלק מהצוות וממריאים. במהלך הטיסה תקבלו הדגמות מהטייס ותוכלו ליהנות מחוויות הטיסה, כולל כמובן המראה ונחיתה, נסיקות לגובה, ביצוע פניות חדות, צלילות מטה, שינויים מפתיעים בגובה ובמהירות ותחוו מה זה למעשה תחושת ריחוף במטוס. כל העת תחזו בפעילויות התקשורת שמקיים הטייס מול גורמים שונים ורלוונטיים למטוס ולטיסה. במטוס תקבלו גם יין ושוקולדים וכל החוויה תתועד בוידאו ותוענק לכם קלטת בעת סיומה.

טרקטורון מעופף

נסעתם בעבר על טרקטורון? יכול להיות, אבל כנראה שזה היה רק על קרקע מוצקה. מה דעתכם על טיסה בטרקטורון? מדובר בחוויה אדירה ומלאה באדרנלין. לא משהו שעושים ביום-יום ולא משהו ששוכחים. הטרקטורון מחובר למצנח וקל להמריא, לתפעל ולהטיס אותו. בואו ליהנות בעצמכם או לרכוש לאדם קרוב לכם מתנה נפלאה ליום הולדת או לכל מועד מיוחד אחר.

ליהנות ולפרוק עול

מחוויות אקסטרימיות אנחנו מקבלים את האפשרות באמת להשתחרר. אם אתם מרגישים שאתם לחוצים מדי ביום-יום, ושאתם פשוט צריכים ליהנות ולפרוק עול מבלי לחשוב על שום דבר אחר – בדיוק בשביל זה קיימות אטרקציות אקסטרימיות, וטוב שכך. גם לאחר שתחזרו לשגרה שלכם, החוויה החזקה תישאר אתכם ותעזור לכם להרגיש רעננים יותר.

חברת TOGIVE תספק לכם חוויות אקסטרימיות אדירות. אם אתם מעוניינים באטרקציות אקסטרים בתל אביב כמו טיסה במרומים או צניחה במצנח רחיפה, צרו איתנו קשר בטלפון 1-599-50-55-25. על טיסות אקסטרים ניתן לקרוא יותר בקישור הבא ועל טרקטורון מעופף כאן.

Loading...