השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

בשקט בין שנינו - הצעת נישואין אינטימית

הצעת נישואין היא רגע מיוחד ומרגש, זה שתזכרו לשנים רבות קדימה, לעיתים גם יותר מהחתונה עצמה. בניגוד לחתונה, הצעת הנישואין היא פרטית ואישית שלכם – הרגע האמיתי שבו אתם הופכים מ"חברים" למאורסים.

היום יותר מתמיד, אנחנו מחפשים דרכים לזכור את הרגע הזוגי הזה בדרך של הצעת נישואין אינטימית כמו שיותר מיוחדת ומקורית.

ברגע המיוחד הזה, אם היה אפשר להוריד את הירח, הייתם עושים גם את זה, לא כך?

אז אם אתם מחפשים רעיונות כדי ליצור את הצעת הנישואין המיוחדת והמקורית מכולם, במאמר זה ננסה להציע לכם כמה רעיונות חדשים ואטרקטיביים. ייתכן ואחד מהם יתאים למה שתכננתם בראשכם.

 

טיול סוסים

רכיבה על סוסים זוגית במרכז או בצפון הן דרך מקובלת בקרב אוהבים רבים כדי להציע נישואין.

ככלל, פעילויות ספורטיביות משותפות נתפסות כזמן טוב להצעת הנישואין, שכן עצם הספורט הוא עשייה ביחד שמחברת בין בני אדם וגורמת לתחושות טובות. קחו איתכם טבעות אירוסין למקום רומנטי ומרוחק, וצאו לטבע לחוויה אינטימית.

בעיני רבים, יש משהו רומנטי בסוסים, והם משתלבים היטב בטיול, באוויר הפתוח ובנופים שמסביב. לכן לא מפתיע כי רבים בוחרים בפעילות כמו טיול סוסים לזוגות אוהבים כדי להנות מחוויה רומנטית.

 

טיסה בשמי הארץ

טיסה בשמי הארץ היא השקעה כספית לא מבוטלת, אך לעיתים דווקא ההשקעה הכספית היא זו שהופכת את הפעילות למיוחדת ומתאימה מאוד להצעת נישואין.

חברות הטיסה השונות מתאימו חבילה מיוחדת לזוגות, ומאפשרת לכם לצאת לטיסה עם טייס פרטי שנמצא שם רק בשבילכם. תוכלו לבקש קישוט מיוחד של המטוס לכבוד האירוע ואף לתכנן טיסה במסלול ייחודי עבורכם.

בעיני רבים, הזמן שבו אתם לבדכם למעלה בשמיים, מביטים על העולם ממעוף הציפור, הוא הרגע המושלם להצעת נישואין.

 

כדור פורח

הצעת נישואין בכדור פורח היא עוד דרך מצויינת לחגוג את הזוגיות להוציא את הטבעת החוצה מהכיס.

טיסה בכדור פורח היא מבחינות רבות מיוחדת וחוויתית יותר מהטיסה במטוס. יש בה משהו מהחן של הרכיבה על סוסים – פשוט כי בעיני רבים, היא מחזירה אותנו לימים הקסומים המאה ה-19, שבה הקידמה עוד לא הגיעה, והאהבה היתה פשוטה וקלה יותר.

גם כאן, הרגע הזה שבו אתם באוויר ביחד, בין נשיקה לנשיקה, היא זמן אידיאלי להצעת הנישואין.

Loading...