השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

גם טיול בסין יכול להיות רומנטי

 

סין היא אחת המדינות היפות ביותר שקיימות היום, חוץ מהיופי מרהיב של המדינה הזו סין היא ממש אימפריה של תרבות, אומנות והיסטוריה.
רבים לא יודעים את זה אבל סין היא יעד שמושך הרבה זוגות צעירים לטיול רומנטי לאחר חתונה או למימוש קשר רומנטי חזק. טיול לסין הוא אינו טיול רגיל, רוב התיירים עושים טיולים מאורגנים בסין, אך אם רוצים ניתן לעשות את הטיול לטיול שונה, ייחודי וגם רומנטי. על מנת לעשות את הטיול שלכם טיול רומנטי יהיה עליכם לצאת מהקופסא ולהגדיל טיפה ראש. רוב המסלולים אתם תצטרכו לתכנן ולא ללכת לאן שרוב הזרם הולם.
 

אטרקציות רומנטיות בטיול לסין 

כולם מכירים את המסאז' המפורסם של הסינים הלא הוא המסאז' שהסיניות עושות בעמידה עם כפות הרגליים שלכם. תוכלו לעשות לעצמכם ימים שלמים של ספא ענק עם מסאז'ים ופינוקים כמו שרק הסינים באמת יודעים. הסינים יפנקו אתכם ויעבירו אלכם את הרגיעה המפורסמת שלהם. חוץ מנושא המסאז'ים יש בסין המון מעינות חמים שיגרמו לכם להרגיש כאלו אתם טובלים בג'קוזי טבעי. אחד הדברים החשובים בחופשה רומנטית היא הנופים, דבר זה לא חסר בכלל בסין. סין היא מדינה שזכתה בנופים אין סופיים אל הרים, יערות ומרחקים מדהימים. הנופים האלו יעלו את רמת הרומנטיקה.
אחד הדברים שיעשו לכם את הטיול לטיול רומנטי הוא תחושת במיחד, בשונה משאר היעדים כמו תאילנד, הודו, אפריקה וכדומה בסין תוכלו ליהנות רק מהנוכחות של שניכם ללא הפרעה של תיירים או מטיילים נוספים. בשאר העולם קשה להיות לבד, תיירים רבים נמצאים סביבכם, מקומיים וסוחרים סובבים אתכם ועוד.ובסין תחושת הביחד מתקיימת בפשטות. תוכלו ליהנות מדברים שאתם עושים יחד, כזוג. ללכת לראות אטרקציות ואתרים תיירותיים רק שניכם ללא המון של ישראלים או תיירים אחרים. תוכלו ללמוד המון דברים אחד על השנייה.
טיול בסין נותן למטיילים בו את כל הצדדים שאפשר לקבל מטיול. סין מציעה את הצד התרבותי למטיילים החל ממקדשים מבודדים, נזירים קדושים, אומנות צבעונית ואין סופית וכדומה. טיול בסין מציע גם את הצד האקסטרים לתיירים ולטיילים שנוסעים לשם, טיילים ותרמילאים נוסעים לסין כדי לטייל ביערות ובג'ונגלים היפים הנמצאים שם, מטפסים על צוקים ועוד. צד נוסף שאפשר לעשות בטיול במדינת סין הוא את הצד הרומנטי שהמדינה מציעה החל ממאסז'ים, פינוקים וחוויות משותפות וייחודיות.

 

Loading...