השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

הזמנת ספא זוגי ארוחת בוקר

החיים שלכם לחוצים, עמוסים. עבודה, לימודים, ילדים, חברים, זוגיות, משפחה, התנדבויות, פנאי. אנו מגיעים למצב בו אנו ב5 תפקידים שונים במשרה מלאה. כבר החלטתם החלטה אחת טובה- ללכת לספא בשביל הנשמה, בשביל להרגע, בשביל לנשום.

הספא ישפר לכם לא רק את היום, אלא את השבוע כולו. פאוזה דרמטית מהחיים שלכם הישר לתוך בועה של רוגע, שלווה ואווירה קסומה בה דואגים לכל הצרכים שלכם. מספר אנשים שעבודתם היחידה היא לגרום לכם לעונג.

זה לא משנה אם בחרתם חבילות ספא בצפון, במרכז או בדרום, הוספת להזמנת ספא זוגי ארוחת בוקר יכולה לשפר בכמה רמות את החוויה שלכם.

 

ארוחה בספא

הוספה להזמנת של ספא זוגי ארוחת בוקר תשפר את החוויה שלכם מהספא. ברגע שמוסיפים עוד אטרקציה שכזו, אתם יוצאים מהספא בתחושת שלמות. אתם גם רגועים ונינוחים וגם שבעים. הוספה להזמנה של ספא זוגי ארוחת בוקר או בוהריים, תוסיף אלמנט מפנק נוסף, אלמנט רומנטי נוסף לחווית הספא שלכם.

הארוחת בוקר לרוב תהיה ארוחת בוקר נעימה וקלילה, אשר מתאימה לאווירה בספא, ולהעדיפויותיכם האישיות. לחמניות טריות או מאפים, ביצה, סלט, מיצים טבעיים. הכל משדר רוגע, בריאות והתנקות. אתרי ספא מסויימים יציעו גם חבילות ספא עם ארוחת ערב אשר יאפשרו לכם לקבל ארוחה רצינית יותר בשעות הערב, לעיתים בתוך הספא ולעיתים במסעדה צמודה אשר הספא עובד עימה בשיתוף. בחלק מאתרי הספא היוקרתיים יותר תוכלו אפילו למצוא מסעדות שף שמציאות מנות ייחודיות המותאמות לבקשת הלקוח ומבושלות על ידי שפים מנוסים וותיקים. הרעיון מאחורי שירות מסוג זה, הוא שכמו שהעיסוי צריך לקחת בחשבון את הרגישויות הקטנות שיש לכם, האוכל צריך לפעול באופן דומה ולכן יותאם גם הוא לרגישויות הייחודיות של כל לקוח.

 

כשעושים ספא זוגי ארוחת בוקר לפני או אחרי?

עיסויים מומלץ לעשות בבטן ריקה. את הארוחה הטעימה, הקלילה והמזינה אין כל מניעה לאכול מיד לאחר סיום העיסוי. אפשר לנשנש משהו קליל לפני העיסוי אם אתם רעבים, אך מומלץ לא לאכול בשעה הקודמת לתחילת העיסוי. לא כדאי שתהרסו לעצמכם חבילות רומנטיות בגלל חוסר סבלנות.

שילוב בין ספא זוגי ארוחת בוקר ומעט רוגע היא הדרך המושלמת לקבל אנרגיות חדשות.

Loading...