השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

הפלגה רומנטית וחבילת ספא

לחברה שלך יש יום הולדת. אתה ממש רוצה להפתיע אותה במתנה אדירה. אתה רוצה להפוך את היום כולו לחגיגה. שהיום יהיה יום מלא בפעילויות, שכל רגע ינוצל ושכל רגע יהיה מלא באושר. יום כזה תוכלו להרכיב בהרבה מחשבה ולא משנה מה סגנון הפעילויות המועדף עליכם.

אם אתם אנשים שירצו לקחת את היום איטי ורומנטי, הפתרון עבורכם הוא הפלגה רומנטית וחבילת ספא. אם אתם קצת יותר באקסטרים אבל עדיין מעוניינים לשמר את הרומנטיקה, אולי כדאי ללכת על צניחה חופשית זוגית וטיול סוסים. בכל מקרה, לא תצטרכו לשבור את הראש יותר מדי, יש כאלו שיעשו את זה בשבילכם.

הפלגה רומנטית וחבילת ספא- היום המושלם

אז הגברת קמה לה בבוקר. אתם יוצאים לכיוון הספא. כמובן שתוכלו למצוא דילים עבור ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר. גם אם לא, תוכלו לסגור על דילים של הפלגה רומנטית וחבילת ספא ללא ארוחת בוקר. את הארוחת בוקר (מקושקשת, מיץ תפוזים ופרח) תוכלו להביא לה למיטה. אחרי הארוחת בוקר תצאו מהבית לכיוון הספא. תוכל להפתיע אותה בכל מיקום ולא לגלות לה על המשך היום, או תוכל בתחילת היום להעניק לה מעין שובר על הפלגה רומנטית וחבילת ספא, כך יהיה לה למה לצפות. צאו לכיוון הספא, שם תוכלו לקבל טיפולים לפי בחירתכם (סוגים שונים של עיסויים, פילינג, שיאצו וכדומה), להנות ממתקני הספא הכוללים לרוב סאונה יבשה ורטובה, ג'קוזי, בריכה. לאחר מכן, צאו לכיוון הים ותפליגו לעבר האופק. בהפלגה הרומנטית תשיקו את כוסות היין זו בזוג לאור קרניה האחרונות של השמש ותצפו בה נעלמת לתוך הים.

הפלגה רומנטית וחבילת ספא- לימים מיוחדים

את החבילה הכוללת הפלגה רומנטית וחבילת ספא, תוכלו לנצל לאירועים שונים ומגוונים. אלה מתנות נהדרות ליולדת, ימי נישואין, הצעות נישואין. לא משנה מהי הסיבה בגינה בחרתם לצאת יחדיו ליום מיוחד, תוכלו להיות בטוחים שזה עומד להיות יום מיוחד שלא תשכחו לתקופה ארוכה. מסוג הימים שיהווה עוגן לימים עתידיים ורף גבוה שתנסו לעבור.

Loading...