השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

הפקת ימי גיבוש

הפקת יום גיבוש היא דבר מורכב הדורש תיאום בין גורמים רבים ואין טעם להפקיד מלאכה זו בידי בעלי תפקידים אדמיניסטרטיביים בחברה. ישנם חברות לארגון ימי גיבוש וכיף שידאגו לכל הארגון מא' ועד ת'. החל מבחירת המיקום של הפעילות, תיאום הסעות, תיאום ארוחה במסעדה וכן, תיאום עם ספקים שונים כגון: ספא, שייט, פייטבול ועוד.

איך בוחרים מיקום ליום גיבוש?
בחירת לוקיישן ליום גיבוש הוא דבר חשוב ביותר ויכול לשנות את כל האווירה והחוויה של היום.
אפשר לבחור מיקום עם חשיבות היסטורית שתתן נופך נוסף ליום הגיבוש.
כשבוחרים אתר היסטורי ליום כיף, רצוי למצוא מקום חדש ומרענן ולא ללכת למקום שקרוב לוודאי כל עובדי החברה כבר היו בו כמה פעמים.
אתר היסטורי במשמעות התרבותית העמוקה הוא מקום בעל ערך היסטורי, מדעי, חברתי, בעל מורשת היסטורית שמספר על תקופה קדומה ורחוקה. לעיתים כל מה שנשאר לנו מתקופות רחוקות אלה רק כמה מבנים וחפצים ארכיאולוגים שיכולים ללמד אותנו על עולם שנדם. לשמחתנו בישראל קיימים אתרי עתיקות רבים ולא קשה למצוא מקומות לימי כיף עם ערך היסטורי של 1700 שנים לפחות.

איך בוחרים את סוג הפעילות?
ישנם המון סוגים של ימי כיף לעובדים. יש ימים רגועים המלווים בספא מפנק ועשיר, ארוחות גורמה, סדנאות צחוק חוויתיות, שייט מפנק בים התיכון.
ישנם גם ימי כיף אקסטרים עם סנפלינג, באנג'י, טיולי באגי, פייטבול ועוד.
חשוב לבחור את סוג הפעילות על פי רצון עובדי החברה על מנת שיהנו וימצו את היום.
יש חשיבות גדולה בלשתף את העובדים בבחירת סוג הפעילות.

אצלנו בקבוצת אתגרים מפיקים ימי גיבוש וכיף כבר מעל ל-15 שנה.
הפעילות מועברת ע"י צוות מדריכים מנוסים ואדיבים שידאגו לכל צורכי החברה.
החל מלדאוג להספקת מים וכיבוד קל לאורך כל היום וכמובן תיאום מתוקתק בין כל הגורמים השונים במסגרת היום. תיאום ההסעות, המסעדה, הספקים השונים וכמובן עמידה בלוח הזמנים.
כשתקבעו עם קבוצת אתגרים תוכלו להיות בראש שקט ולהתרכז בלהנות, בלי דאגות מיותרות.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של ימי גיבוש עשירים כגון: טיולי טרקטורונים, ספא מפנק, משימות קבוצתיות, סיורים חוויתיים, שייט בסירות טורנדו ועוד ועוד.
אנו יודעים שלכל חברה יש צרכים אחרים ולכן אנחנו מתאימים לכל חברה פעילות שמתאימה למידותיה במדויק על מנת להבטיח יום פעילות פורה ומוצלח.


 

Loading...