השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

טיולי סוסים בצפון | רכיבה על סוסים בצפון הארץ - ToGive

חיבור טבעי

הקשר של האדם הממוצע לחיה כמו סוס הוא קטן עד לא קיים. אנשים רואים סוסים רק בביקורים בחוות או במהלך טיול בחו"ל ולרוב כלל לא מעלים על דעתם את האפשרות לרכב עליהם. עם זאת, יש בהם משהו שהוא מאוד מסקרן, שכן הם ידידותיים ועדינים מאד, אך מצד שני גדולים ומאסיביים בצורה קיצונית. רכיבה על סוסים היא מהנה במיוחד, והיא יכולה להוות בילוי רומנטי נחמד ויוצא דופן. לעיתים נהוג לחשוב שהרכיבה היא פרועה כמו ברודיאו או כמו במרוצי הסוסים בטלוויזיה, אך למעשה מדובר בבילוי זוגי, משפחתי וחברי, בילוי שבהחלט יכול להיות רגוע.

למידע נוסף לחצו כאן

מרבית חוות הסוסים בארץ נמצאות בצפון, שם יש מגוון רחב של אפשרויות. כל אחד יכול לצאת צפונה ולעבור קורס מזורז ברכיבה על סוס וליהנות מהרפתקה ייחודית בשטח עם בן או בת הזוג. כמובן, על מנת שהרכיבה תהיה מושלמת, חשוב להצטייד במדריך טוב, אוכל, שתייה והרבה רצון לייצר דינמיקה טובה עם הסוס. החוויה תחילה יכולה להיות מעט מפחידה ומאיימת, אך כאשר יש מדריך טוב ומרגיע, וקצת רצון, מגיעים למצב בו ניתן לאפשר לסוס לדלג במהירות נמוכה.

אזור מיוחד

טיולי סוסים בצפון הארץ נחשבים לפופולאריים מאד כיום כי הם מאפשרים יציאה מהבנאליות של בילויים זוגיים רגילים כמו סרט, ארוחה או יציאה להצגה. המיצוי של הבילויים הרגילים מגיע אחרי תקופה לא ארוכה, ויש צורך לחפש אלטרנטיבות שהן גם מהנות, גם שונות, וגם כאלו שאינן "קורעות" את הכיס. לכן, טיולי רכיבה על סוסים בצפון מהווים מענה אידיאלי עבור רבים.

רכיבה על סוסים בצפון הארץ מאפשרת לקבל זווית אחרת על היופי של הפריפריה הצפונית. כמובן שניתן לטייל רגלים או לנסוע ברכב, אך יש משהו מיוחד כאשר עורכים טיולי סוסים בצפון אשר מאפשרים לראות יותר מבלי להתעייף ואף להתקרב לטבע באמצעות בעל חיים שהוא חלק מהנוף הטבעי.

אפשרות של טיול סוסים בצפון נראית לכם ריאלית? מעוניינים לשלב פעילות מסוג כזה במסגרת החופשה שלכם בצפון? אם כן, אתר ToGive הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו מגוון נהדר של פעילויות ואטרקציות נפלאות. לקבלת פרטים נוספים ולהזמנה, צרו קשר בטלפון – 1-599-50-55-25


Loading...