השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

טיסה רומנטית בשמי הארץ

אז יש לבת הזוג שלך יום הולדת .. לא משנה אם זו חברה, ארוסה או אשתך – יש צורך מתמיד להשקיע בזוגיות וגם יש צורך לעשות משהו שהוא שובר שגרה ולא בנאלי. אז פרחים זה טוב, מסעדה זה ממש נחמד, אבל שובר שגרה אמיתי - טיסה רומנטית בשמי הארץ – ללא ספק חוויה לא שגרתית שלא תשכחו לעולם.

 

 

למי יכול להתאים טיסה רומנטית בשמי הארץ ?

אפשר להזמין טיסה רומנטית בשמי הארץ לכמה סוגים שונים של אירועים – לכבוד יום הולדת, יום הנישואין, ואפילו דייט קסום ( לא כדאי לדייט ראשון, זה טיפה טיפה יותר מידי  ) . מכיוון שמדובר במשהו שלא בהחלט לא שיגרתי - טיסה רומנטית בשמי הארץ יכולה להיות גם אפשרות נהדרת להצעת נישואין.

 

טיסה רומנטית בדרך כלל כוללת , לפי בחירתם, תוספות נוספות שיכולות לשדרג את האירוע – ארוחת ערב מלאה במטוס בדרך היא לא אופציה מכיוון שמדובר במטוס קטן יחסית, אך בהחלט רצוי וכדאי להוסיף – יין או שמפנייה וגם שוקולד איכותי. מרבית החברות שמספקות ספא זוגי ישמחו להוסיף לכם את המוצרים הנלווים, ובדרך לא בעלות גבוהה במיוחד מכיוון שמרבית הרווח שלהם מגיע מהזמנת הטיסה.

שירות נוסף שאפשר לקבל כאשר מזמינים טיסה רומנטית בשמי הארץ הוא צילום של המאורע, אם מדובר במשהו מיוחד כמו הצעת נישואין – אנו ממליצים במיוחד להנציח את האירוע – אל חשש, הפרטיות שלכם לא נפגמת מכיוון שבמטוס בדרך כלל מותקנות מצלמות ואיש אינו מפריע לכם. הטייס עסוק בלהטיס אתכם בבטחה ואתם בהתבוננות בארצנו היפה ואחד על השני.

 

מחירים

העלות של טיסה רומנטית בשמי הארץ משתנה לפי מספר משתנים – משך הטיסה, תוספות שונות ואם הזמנתם את הטיסה כחלק מחבילה ( יום כיף זוגי שכולל ספא למשל ) . בכל מקרה – המחיר יהיה בדרך כלל נוח יותר כאשר מדובר בחבילה כוללת. אנו ממליצים בכל מקרה להזמין טיסה בשמי הארץ באביב \ קיץ, ואם בכל זאת אתם רוצים בחורף – לבדוק את מזג האוויר כמה ימים לפני כדי שבאמת הטיסה תצא לפועל. 

Loading...