השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

טיסות רומנטיות בשמי הארץ

טיסות רומנטיות בשמי הארץ הפכו להיות טרנד הופך ומתפשט בשנים האחרונות. טיסת יחד עם בת הזוג יכולה להיות חוויה רומנטית מאוד והיא כוללת לרוב גם הגשת כיבוד קל. טיסות רומנטיות בשמי הארץ יכולת לשמש בתור מתנה ליום הנישואין, מתנה ליום הולדת, הצעת נישואין מרגשת וסתם כדי להעביר כמה שעות, ולא צריך לעשות סידורים, להכין את המזוודות או להוציא ויזה לארה"ב בשביל לרגש ברומנטיקה את בת הזוג.

 

עלויות

עלויות של טיסות רומנטיות בשמי הארץ הינן דבר משתנה והן תלויות בכמה גורמים – זמן הטיסה, מיקום הטיסה, תאריכים ועונות, ובעיקר תוספות. בכל אופן – אנו רואים בטיסה כחוויה מרגשת, שוברת שגרה שיכולה להיות זכרון נעים מאוד, כך שהשקעה של עוד קצת בזוגיות צריכה להיות פקטור משני, אין זה אומר כמובן שצריך להוציא על כך הון תועפות.

 

מה צריך לבדוק לפני ?

מלבד העלויות כמובן, רצוי מאוד לבדוק את משך הטיסה, אנו ממליצים על טיסה של בין 40 דק', מתחת לזה פשוט לא יהיה מספיק זמן להתבונן על ארצנו הקטנה, ולא מעל שעה וחצי, מכיוון שישיבה מרובה ללא גישה לנוחיות יכולה להרוס . חשוב מאוד להזמין את הטיסה מראש לאחר שראיתם את תחזית מזג האוויר – זכרו! – לא כל יום בקיץ מתאים לטיסות רומנטיות בשמי הארץ מכיוון שגם בקיץ יש ימים עם המון אבק שלא מאפשרים לכם להנות מהנוף. עצה אחרונה לפני שאתם רצים להזמין – אל תאכלו ארוחה כבדה לפני טיסה רומנטית ולכו לנוחיות לפני. בנוסף – בדקו אם הטיסה מצולמת – אנו ממליצים בחום על כך שהטיסה תהיה מצולמת כך שיהיה לכם זיכרון טוב מהאירוע.

 

השקעה בזוגיות - טיסות רומנטיות בשמי הארץ

 

נכון, אתם מוציאים הרבה מאוד כסף על מחייה בארץ, לכל לכולנו חשוב לטפח ולהזין את מערכות היחסים שאנו נמצאים בהן. אנו ממליצים לכל זוג לבלות קצת זמן איכות ביחד, אפשר גם בפארק, ללא הוצאה כספית, אבל במקביל, בתור חוויה של פעם בחיים – טיסה רומנטית בשמי הארץ היא פתרון מעולה. אפשר גם לשלב את הטיסה יחד עם יום כיף מרוכז שאפשר להעביר ביחד שיכלול גם טיול בג'יפ, רכיבה על סוסים ואולי ספא מפנק שכולל מסאג' וארוחה.

כדי להפוך את החוויה למושלמת אתם יכולים להוסיף בסופה מתנה רומנטית ומרגשת, דוגמת טבעת או צמיד, שכן ידוע כי בנות המין הנשי לא יכולות להישאר אדישות לדברים כמו תכשיטי יהלומים נוצצים שידהימו את החברה, ישלימו את החוויה הרומנטית שלכם ויהפכו אותה לבלתי נשכחת.

Loading...