השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

טיסת היכרות מחיר | טיסות היכרות - ToGive

תמיד חלמתם להטיס מטוס ולהיות בתא הטייס וחשבתם שזה בלתי אפשרי? אז זהו, שזה אפשרי מאוד. מבין שלל האפשרויות הנפלאות שניתן לרכוש באתר שלנו, תוכלו לרכוש בין היתר גם טיסת היכרות בשמי הארץ. מדובר בחוויה יוצאת דופן, שתוכלו ליהנות ממנה בעצמכם או לרכוש אותה כמתנה עבור אדם אחר, והיא בהחלט לא חוויה ששוכחים מהר – או בכלל. במהלך הטיסה תוכלו להכיר את המטוס מבפנים על שלל מערכותיו, ללמוד מה זה להיות טייס ולהטיס את המטוס בהדרכה צמודה למשך כחצי שעה.

טיסת היכרות אמיתית
מסתבר שלא חייבים להיות טייסים בשביל להטיס מטוס. אולי אתם כבר רגילים לטוס כשאתם יושבים באחת ממחלקות הנוסעים למיניהן, אבל סביר להניח שטרם ישבתם בתא הטייס, למדתם על המערכות השונות וממש הטסתם מטוס בכוחות עצמכם. תרשו לנו לספר לכם שזו באמת חוויה נפלאה ודרך מעולה לצאת מהשגרה. יש דברים שתמיד אפשר לעשות, ויש דברים שעושים פעם בחיים – ופה מדובר במשהו שהוא באמת לא שגרתי.

טיסת היכרות כמתנה
אם יום ההולדת של אדם קרוב מתקרב או אולי יום הנישואין או כל יום חשוב אחר, אם תתנו לו להיות טייס ליום אחד – הוא לבטח יוקיר לכם תודה. יש הרבה מתנות שאפשר לרכוש, אבל בשביל להפתיע ולרגש באמת - צריך להיות יצירתי. אותו אדם בוודאות לא יוכל לצפות למתנה מפתיעה כזאת.

מתנות לגברים
אצלנו באתר תוכלו למצוא שלל מתנות שונות ומגוונות לגברים. בתחום האווירי ניתן לרכוש גם צניחה חופשית, מצנח רחיפה וטרקטורון מעופף. מעבר לכך ניתן למצוא מתנות בקטגוריות רבות נוספות לשני בני הזוג: טיולי סוסים, טיולי טרקטורונים, ספא זוגי, מסאז'ים, שייט משותף – ועוד. חרטנו על דגלנו להביא את המתנות והאטרקציות האיכותיות ביותר שניתן למצוא, לאחר שהן נבחרו על ידינו באופן קפדני, ואנחנו מציעים לכם אותן במחירים אטרקטיביים מאוד.

צרו קשר עם חברת 2Give במספר 1-599-50-55-25 ונשמח לענות לכם על כל שאלה ולעזור לכם לבצע רכישה איכותית. ניתן לבדוק את ההצעות שלנו לגביי טיסות חוויה בקישור הבא.
Loading...