השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

יום ספא לקבוצות במרכז

כל אחד מאיתנו קיבל או רכש ספא מפנק ליום הולדת או לאירוע אחר, בהחלט חוויה מרגיעה, כיפית, מהנה ומספקת אבל במקביל, חוויה שהיינו רוצים לחוות יותר אך נמנעים בגלל המחיר. רבים מאיתנו פונים לפתרון בצורה של קופונים או דילים, מה שבהחלט יכול להיות פתרון טוב, אבל גם בעייתי מכיוון שמקבלים חבילות לא מלאות, ולעיתים בשעות לא נוחות. יום ספא לקבוצות במרכז יכול להיות פתרון נהדר ודרך מצוינת להוריד עלויות מבלי לפגוע בטיב השירות.

 מי מזמין יום ספא לקבוצות במרכז ?

 לרוב, חברות גדולות או ועדי עובדים שמעוניינים להטיב עם העובדים שלהם. ההזמנה המרוכזת חוסכת מספק השירות את עבודת ההזמנה ונותנת לו עבודה מובטחת. לרוב, ועדים וחברות יבחרו להזמין יום ספא לקבוצות במרכז באמצע השבוע, זמן שרבים מנותני השירות מתקשים למלא בלקוחות. קבוצת חברים של 3-4 זוגות גם יכולה להתארגן ולהזמין יום ספא לקבוצות במרכז בתור קבוצה, ותגיע לתוצאות טובות אם תזמין באמצע השבוע.

 מה צריך לזכור ?

 הזמנה של יום ספא לקבוצות במרכז היא אינה ספא זוגי עם ארוחת ערב עם בת הזוג ויש לשים לב ולדאוג לכמה פרטים כדי שהעניין יעבוד.

-          ראשית, חשוב שכולם יגיעו בזמן אם מדובר באיסוף מרוכז, וחשוב לקחת עוד כמה דקות רזרבה.

-          יש להכין חוזה כתוב עם בעל השירות שמפרט במדויק את כל הפרטים על יום ספא לקבוצות במרכז - זמנים, שירותים מוצעים, מחיר ומחיר לתוספות יכול להיות שמי מחברי הקבוצה יתעניין בהם.

-          יש לוודא כי ספק השירות ערב לאיכות השירות שהוא מספק. מסאג'ים חייבים להתבצע על ידי מעסים מקצועניים ולא חובבנים, וכנ"ל טיפולי קוסמטיקה למיניהם. טיפולים מהסוג הללו יכולים להיות לא אפקטיביים במקרה היותר טוב, אך גם יכולים להזיק למטופלים כאשר הם מתבצעים על ידי חובבנים.

-          יום ספא לקבוצות במרכז יעלה תמיד יותר בסופי שבוע ובחגים, לעיתים, כמעט ולא ניתן יהיה אפשר להשיג דילים לקבוצות מכיוון שספקי השירות כבר מלאים ולא מעוניינים לתת הנחה משמעותית על יום שממילא כבר עובדים בו, ולכן יש לתאם את העניין מראש או לשקול להעבירו לאמצע השבוע – שם ספקי השירות יבואו מאוד לקראתכם.

Loading...