השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

יום כיף לחברות בספא - חבילת ספא מיוחדת

יום פינוק בספא לחברות

 רוצה להפתיע את החברה הכי טובה שלך עם ספא איכותי ליום הולדת ? בהחלט רעיון מעולה. יום פינוק בספא לחברות זהו רעיון מנצח. כל החברות הטובות נפגשות סוף סוף, מדברות, מבלות, צוחקות ובעיקר עוברות טיפול מפנק מא' עד ת', בדרך להפלגה עם ארוחה רומנטית בערב עם החבר או ארוחה משותפת במסעדה. יום פינוק בספא לחברות לא חייב להיות רק ביום הולדת כמובן, ואפשר לעשות אותו בתור מסיבת רווקות או אפילו סתם דרך מהנה למפגש חברתי.

 מה צריך לזכור לפני שמזמינים יום פינוק בספא לחברות ?

 -          לרוב ,יש חשש מסוים ממחיר גבוה, אבל אין חשש, יום פינוק בספא לחברות יכול להיות הוצאה סבירה מכיוון שאתם יכולים לבחור איזה שירותים וטיפולים כל אחת תקבל, ואין צורך להזמין שירותים מיותרים. חשוב לזכור, כאשר כמה וכמה חברות מחליטות להעביר יום פינוק בספא לחברות הן מקבלות מחיר מיוחד, מה שמוזיל יותר את העלויות. כמובן, שאפשר גם לבלות את הספא המפנק ליום הולדת  באמצע השבוע, והמחיר יורד אפילו עוד יותר.

-           חשוב מאוד ליידע מראש את כל הבנות המשתתפות בדבר המחיר, המיקום והזמן בשעה ברורה ובאופן שלא משתמע לשני פנים, וזאת כדי למנוע חיכוכים מיותרים.

-          ספא לוקח כמה שעות ולכן כדאי לאכול ארוחה קלה לפני ולארגן ארוחה מפנקת בסיום, אנו ממליצים לקחת חבילה שכוללת ארוחה מפנקת במסעדה קרובה לספא ( כמעט לכל ספקי השירות יש דיל כזה) כדי למנוע נסיעות מיותרת וחיפושים אחרי מקום שהבטן מקרקרת.

-          יום פינוק בספא לחברות יכול קצת להתקלקל בגלל גורמים שלא תלויים במקום, למשל – פקקים. לעיתים אנשים מזמינים דיל זול במיוחד שמצאו ברגע האחרון ברשת, אבל במרחק נסיעה ארוך ובשיא הפקקים, מה שיכול גם לעלות יותר בסופו של דבר ולפגוע בעלויות ולכן חשוב לקחת את כל הפרטים בחשבון.

-          בדקי את האיכות של הספא שאת מזמינה – האם המסאז'יסטים בעלי רישיון? האם הקוסמטיקאיות מוסמכות ובעלות ניסיון ? מסאג' או טיפול פנים לא מקצועי יכול להיות לא אפקטיבי במקרה הטוב ומזיק במקרה הרע.

 

 

Loading...