השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

לבלות בצפון איטליה עם טיול מאורגן

אזוריה הצפוניים של איטליה נמנים ללא ספק על היפים שביבשת אירופה, ומושכים מדי שנה תיירים רבים מכל רחבי תבל. זאת לא רק בשל נופי הרים נישאים, נהרות ואגמים למכביר, אלא גם בזכות היצע תרבותי, היסטורי וארכיטקטוני מדהים.

למעשה, המבחר כה גדול עד שתיירים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים לאן לפנות, על מה לוותר ואיך בכל זאת להספיק לראות את המונומנטים המרכזיים. זהו רק אחד היתרונות שמספק טיול מאורגן לאיטליה, המתוכנן בקפידה בהתאם למגבלות הזמן ולמיקום האטרקציות, ובליווי מדריך מקצועי השומר בין היתר על ארגון הטיול ויעילותו.  בנוסף לכך, המעבר בערים כדוגמת וונציה ומילנו או בעיירות הקסומות שמסביב לאגם גרדה ללא הדרכה ראויה, אינו יכול להשתוות לעומקה של חוויה המלווה בהסברים מקיפים.

 

היכן יעבור טיול מאורגן לצפון איטליה

אורכו של טיול לצפון איטליה עם קבוצה מאורגנת עשוי להשתנות בהתאם לחברה ולמסלול הספציפי, אך באופן כללי מרבית הטיולים באזור יעברו במספר מוקדים מרכזיים:

  • אגם גרדה – זהו האגם הגדול ביותר שבאזור האגמים של צפון איטליה, וכמעט כל טיול מאורגן יכלול נסיעה על הכביש המקיף אותו. מדובר ביום שלם לפחות של נסיעה יפהפייה ומרתקת בינות לנופים ירוקים ופוריים, עצירות בעיירות קטנות על שוקיהן וכיכרותיהן, ולעיתים גם יציאה לבילוי מאוחר באחת מהן.
  • אגם מג'ורה – האגם הגדול ביותר בצפון איטליה, השוכן ממש על הגבול עם שווייץ. סביב האגם יש כמה עיירות ציוריות, ובתוכו יש כמה איים קסומים, שבמפורסם שלהם יש טירה מרשימה ומפוארת. ניתן לקחת שייט בין האיים ולבלות כמעט יום שלם באזור האגם.
  • ונציה- על העיר הרומנטית אין צורך כמדומה להכביר במילים. הביקור בה כולל שייט על וופורטו בתעלות המפורסמות והתרשמות מהאווירה המיוחדת, וכן סיור באתרים מרכזיים כדוגמת כיכר סן מרקו, ארמון הדוג'ים והאי מורנו.
  • מילאנו – העיר הידועה בכל העולם כמובילה בתחום האופנה ומותגיה, בוודאי אינה מציעה רק מוצרי הלבשה והנעלה. לכן, לצד הביקור ברחובות היוקרתיים יעבור הטיול המאורגן גם במונומנטים מרשימים, כגון בניין האופרה לה סקלה וקתדראלת הדואמו גדולת הממדים.
Loading...