השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

מדוע כדאי יום פינוק זוגי?

החיים בישראל של 2013 הינם תובעניים מאוד, רובנו עובדים רוב שעות היום, ובמה שנשאר אנו עסוקים בבישולים, ניקיונות ומה לא ? לחיות חיי זוג איכותיים זהו רצון משותף של כל זוג, ולשם כך יש לבלות זמן איכות יחדיו - יום פינוק זוגי הוא פתרון אידיאלי לכל הזוגות. יום פינוק זוגי יכולים לקחת גם זוג שנשוי מעל 20 שנה, כדי לשבור שגרה, גם זוג צעיר שבתחילת דרכו ועסוק רוב היום בעבודה ובילדים, וגם זוג שנמצא ממש בתחילת הקשר ומעוניין לטפח אותו. כל אחד מהם יכול להנות מפינוק דוגמת ספא זוגי אינטימי, למשל.

 

עלויות של יום פינוק זוגי

נכון, מצבו של מעמד הביניים הוא לא כפי היה פעם ואין כספים להוצאות מיותרות, אך אנו נוטים לראות כספים שמוצאים בני הזוג, לא רק בתור פינוק אלא גם בתור השקעה בזוגיות - יום כיף זוגי בדרך כלל עולה משמעותית פחות מבילוי של סוף שבוע במלון מכיוון שמדובר ביום אחד. יתרון נוסף - יום פינוק זוגי אינו דורש סידורים מיוחדים- הרבה יותר קל למצוא בייביסיטר לילדים ליום אחד בלבד, הרבה יותר פשוט למצוא מקום שיתן לכם את מכלול הפינוקים שאתם רוצים בהתראה קצרה כאשר מדובר ביום אחד. וגם הרבה יותר קל פשוט לצאת לחופש מהעבודה. יום פינוק זוגי מרוכז של מסג', אינטימיות, שקט נפשי יכול לטעון אנרגיות ומצברים לתקופה ארוכה ולשפר את התפקוד שלכם ביחד וכזוג בכל התחומים.

 

אז על מה כדאי ללכת ?

ראשית, אנו ממליצים לבחור חבילת ספא במקום שאינו מרוחק ממקום מגוריכם, גם אם יום כיף נשמע זול ומפנק במיוחד ברמה ואתם גרים בירושלים, 3 שעות נסיעה לכל כיוון יהרסו לכם ולא משנה כמה מוצלח הוא היה. לגבי החבילה עצמה – הוסיפו לעצמכם פינוקים שהם לא רק מסאג' ונצלו את היום עד הסוף. יום פינוק זוגי יכול לכלול זמן בחדר כושר, בריכה, סאונה, זמן לאוכל כמובן ואולי אפילו טיפול נוסף כמו פילינג לפנים או שיעור פילאטיס. אם אתם רוצים פינוק מושלם – סעו חזרה הביתה במונית או בקשו ממישהו שיחזיר אתכם, כך לא תהיו טרודים בפקקים ותכלו להתרווח במושב האחורי בניחותה.

Loading...