השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

מפתיעה, מרגשת, מדהימה - הצעת נישואין מפילה מהרגליים

כשאנחנו מתכננים הצעת נישואין, מדובר למעשה לא רק בתכנון של רגע אחד קצר, אלא בתכנית שלמה של צעד אחד גדול שסופו בחתונה ובהקמת משפחה.

עד כמה שרבים בטוח שהחתונה (או לעיתים, יש שיאמר, מסיבת הרווקים והרווקות) היא הרגע המכונן והמיוחד, הרי שלמעשה דווקא רגע הצעת הנישואין הוא המרגש והמיוחד מכולם. לכן, אם אתם משקיעים זמן ומאמצים בתכנון החתונה, הרי שיש מקום להשקיע לפחות קמצוץ מכך בתכנון רגע הצעת הנישואין.

יש כמה דרכים להפוך את הרגע הזה למיוחד וליצור הצעת נישואין מפילה מהרגליים, אך אנו נתמקד היום באחת מקובלת וידועה – והיא קיום הרגע בשעת פעילות מיוחדת וחוויתית של בני הזוג.

אם אתם מאלו שהיו מעדיפים להציע נישואין על הירח או על הר האוורסט, סביר להניח שתקבלו השראה מהרעיונות שניתן במאמר זה.

 

טיסה בכדור פורח

יש משהו רומנטי בהימצאות בגובה רב, שהופכת כל הצעת נישואין למיוחדת ומשודרגת. הצעת נישואין באוויר מנתקת אתכם מכל צרות העולם והדאגות, ומאפשרת לכם להתרכז ולחגוג את האהבה המשותפת.

בזמן הטיסה, תזכו להנות מנופים מרהיבים של הארץ, וגם להתמלא מאדרנלין שנוצר בכל רגע מיוחד שכזה.

 

רכיבה רומנטית על סוסים

אין כמו טיול בחיק הטבע כדי ליצור חיבור טוב יותר בין בני זוג. אנחנו כבני אדם, באופן טבעי אוהבים ומתחברים לטבע, שבימים כתיקונם חסר לנו מעט בחיינו.

תוכלו לרכב על הרים וגבעות, לצחוק ולהינות מהנופים. לקראת השקיעה תרדו לכיוון חוף הים או נחל יפה, ושם כשהשמש שוקעת לנגד עיניכם והאוויר נהיה קריר – אין רגע מושלם יותר להצעת נישואין חגיגית ומפתיעה.

תוכלו להמשיך משם לארוחה מפנקת עם בקבוק יין טוב, ולהנות מהרגעים הקסומים הללו שבהם אתם שניכם יחד, אוהבים ומאושרים.

 

טיסה רומנטית

בדומה למספר הצעות שנתנו כאן, טיסה רומנטית מייחדת אתכם לבד אל מול אהובת ליבכם

יש רומנטיקה מופלאה בטיסות מעל כולם ומעל כל העולם, לבד לבד בלי שאף אחד יכול להתקרב. הרומנטיקה והאינטימיות שבפעילות זו מביאה את האהובים במקרים רבים לאקסטזה רגשית, ולהרגשה עילאית של אושר, הדרך להצעץ נישואין מוצלחת מכאן - היא קצרה.

Loading...