השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

מצנח רחיפה בים | מצנח רחיפה מחיר - ToGive

פעילות משולבת

חוף הים טומן בחובו הרבה מאוד פעילויות שמתאימות לסוגים שונים של אנשים. אנשים שרוצים לנוח, יכולים להניח מגבת וליהנות מבטן גב, אנשים שרוצים לשחות, יכולים להיכנס למים וגם לחובבי האקסטרים יש הרבה מאוד מה לעשות. בשנים האחרונות קמו טרנדים בסגנון סירות הבננה, שהצטרפו לאטרקציות מעניינות כמו אופנועי ים וגלישה. עם זאת, יש אטרקציה מעניינת אחת שלא מקבלת מספיק קרדיט והיא טיסה במצנח רחיפה.

מצנח רחיפה ממונע הוא למעשה סוג של דאון, שכולל בתוכו תא ישיבה ומצנח ענק. לדאון יש מנוע שעוזר לו להתרומם, אך מרבית הטיסה נעשית בדאייה ובשליטה של מדריך מיומן. בעזרת מצנח רחיפה בים אפשר לעלות עד לגובה של כמה עשרות מטרים וליהנות מנוף מרהיב של קו החוף והאזורים הסמוכים. החוויה היא מרגשת מצד אחד, אך גם מאוד מרגיעה ומבודדת, ולכן היא מתאימה להרבה מאוד אנשים.

ליצירת קשר לחצו כאן

בכל מקום

כאשר מבררים בנושא מצנח רחיפה מחיר ועלויות מגלים שיש הרבה מאוד מפעילים של מצנחים כאלו במספר חופים בארץ והעלות היא לא גבוהה מדי, אך גם גבוהה יותר מסירת בננה. בסופו של דבר, מדובר בחוויה יוצאת דופן במחיר של כמה עשרות שקלים (בהתאם לזמן הנקוב) וזוהי פעילות שמשלבת בין אקסטרים לבין נופים, כך שמקבלים הרבה יותר מ מאטרקציה ממוצעת.

לאלה המחליטים להזמין טיסה במצנח רחיפה, חשוב לפנות אל המקומות הטובים ביותר מבחינת בטיחות. למרות שהפעילות נחשבת מאוד בטוחה, עדיין חשוב להקשיב למדריך, להיעזר בכל הציוד המגן ולעשות את כל מה שנדרש כאשר אתם על הקרקע ובגובה. מצנחי רחיפה הפכו פופולאריים מאוד בשנים האחרונות, ואם עד עכשיו הם נמצאים במספר חופים מוגבל, בעתיד אנו נראה אותם כמעט בכל חוף מוכרז כפעילות לכל המשפחה.

רוצים לצאת לפעילות אקסטרימית? חושבים על אפשרות של מצנח רחיפה? אם כן, אתר ToGive הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו מגוון רחב של פעילויות, לרבות מצנחי רחיפה בים. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ולהזמנה, צרו קשר בטלפון – 1-599-50-55-25Loading...