השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

מצנח רחיפה שפיים | מצנח רחיפה הרצליה - ToGive

להרגיש כמו ציפור

הדחף לריגוש קיים כמעט אצל כל אחד מאתנו, ויש לא מעט חובבי אקסטרים שמחפשים לכבוש את היצר הזה הן בארץ והן בחו"ל. אנשים אוהבים לעשות סקי, לנסוע במכוניות מהירות, לטוס במטוסים, לצנוח, לגלוש, לטפס ולעשות, למעשה, כל מה שמעלה להם את הדופק. בארץ, כאמור, האפשרויות הן מעט יותר מוגבלות, אם כי יש כמה אופציות מרגשות ומעניינות מאוד. מצנחי רחיפה הפכו פופולאריים מאוד בחופי ישראל בשנים האחרונות והם מושכים אליהם הרבה חובבי אקסטרים.

מצנח רחיפה הוא כלי רכב שמשלב בין סוג של תא ישיבה לבין מצנח ומאפשר דאייה באוויר בגובה של כמה עשרות מטרים. הפעילות נעשית בעיקר בחופי ישראל, שכן הנופים יפים יותר, והעניין הוא נכון יותר מבחינה בטיחותית, לבטח אם האלטרנטיבה היא דאייה מעל צוקים ונהרות. מצנחי רחיפה נמצאים בכמה מוקדים בארץ ובעיקר בחופים המאוכלסים והפופולאריים יותר מצפון ועד דרום.

ליצירת קשר לחצו כאן

השרון הצפוני

כאשר מחפשים פעילות כמו מצנח רחיפה נתניה היא אופציה נהדרת. חוף פולג הוא חוף תוסס שמארח גם את ליגת הכדורגל חופים בקיץ, ובנוסף, מדובר בחוף גדול לו יש כמה מפעילים של מצנחי רחיפה. כאשר רוצים לברר לגבי מצנח רחיפה נתניה מחיר ועלויות, מגלים כי תמורת כמה עשרות שקלים אפשר להשיג כמה דקות טובות על הגובה, ולצפות מלמעלה על כל הנעשה בחוף פולג, שהוא אחד החופים היפים ביותר בארץ.

למחפשים ליד נתניה, פעילות כמו מצנח רחיפה שפיים הסמוכה היא יעד נוסף מתאים. בשפיים ישנו חוף שצמוד לפארק המים, וכל האזור הוא ידידותי מאוד מבחינה תיירותית. למעשה, כל אזור השרון הצפוני מלא בטרנד המעניין, כשאפשר למצוא גם מצנח רחיפה הרצליה וגם מצנח רחיפה חיפה בחוף דור ובשלל חופי הכרמל. מצנחי הרחיפה הם אמנם מרגשים, מהירים וגבוהים, אך הם בטוחים מאוד, לבטוח לאור האלטרנטיבות.

מחפשים פעילות קצת אחרת, שניתן לשלב במהלך הביקור שלכם באזור השרון? רוצים להפתיע את האנשים שאתם אוהבים עם אטרקציה ייחודיות? אם כן, אתר ToGive הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו רחב של פעילויות. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ולהזמנה, צרו קשר בטלפון – 1-599-50-55-25


Loading...