השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

מתנות לחנוכה

נתינת מתנות לחנוכה היא דרך מצויינת להראות לבן או בת הזוג שלהם אנו בוחרים להעניק את המתנה את הערכתנו ואת אהבתנו. הרווח שבמתן מתנה ליקיר ליבנו הינו הדדי וכאשר אנו נותנים מעצמנו, תגובתו המופתעת, המוחמאת והשמחה של מקבל המתנה משמחת ומתגמלת גם אותנו.

ישנם מספר מועדים קבועים למתן ולקבלת מתנות והם לרב יצויינו בימי הולדת ובחגים. קיומם של מספר מועדים אלה מחייבת אותנו לגיוון ולמחשבה בדבר המתנה הנכונה לאדם הנכון. ככל שההתאמה בין המתנה לבין האירוע הנחגג תהייה גבוהה יותר כך תתקבל המתנה על ידי בן או בת זוגנו בשביעות רצון והתרגשות.

 

אילו מתנות ניתן לקנות לחג החנוכה?

 

חג החנוכה הוא חג מיוחד במינו; הוא חל בסוף השנה הלועזית ומתרחש בעומקם של חודשי החורף והאווירה הכללית הינה חגיגית ומיוחדת. חג חנוכה הינו חג של ניסים, של אור ושל תקווה. איזה מועד טוב יותר ישנו על מנת לחגוג את הזוגיות ולהעניק לבן או בת הזוג שלנו מתנה נפלאה על מנת להביע את אהבתנו? בחודשי הקיץ האפשרויות לפעילות זוגית מגבשת ומקרבת לבבות הינן רבות. טיול רגלי בצפון, ספורט אתגרי חוויתי להזרמת האנדרנלין דוגמת צניחה חופשית, פיקניק על שפת הים - כל אלה עומדים בפני בני הזוג המחפשים לחגוג את אהבתם. לעומת זאת, חודשי החורף והחג מאפשרים מתנות לחנוכה בעלות אופי אחר ואינטימי יותר. מתנות כגון יום ספא מפנק ויוקרתי בצפון הארץ על רקע הרי הגליל, הכולל מסאז' מרגיע, ג'קוזי מחומם ועוטף ובקבוק יין איכותי. החוויה הזוגית החורפית הינה שונה במהותה מזו הקיצית אך האינטימיות שבאווירת החג החורפי הינה מקרבת לבבות אף יותר.

 

יתרונותיו של יום ספא מפנק

 

כאשר אנו בוחרים מתנות לחנוכה לבן הזוג שלנו עומדות לרשותנו שתי אפשרויות: הענקת שי שהוא מוחשי יותר, לדוגמה, תכשיט מיוחד, זר פרחים חגיגי או אולי סל מתוקים מעורר תיאבון, או הענקת מתנה בעלת אופי חוויתי יותר בה שני בני הזוג נהנים ממנה. צבירת חוויות משותפות כזוג, דוגמת קיום יום ספא מפנק ומרגיע, הינה היבט חשוב בהפריית הזוגיות והוא מהווה מתנה מושלמת לחג החנוכה.

Loading...