השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

ספא זוגי אינטימי - בילוי אידיאלי לזוגות

כולנו אוהבים ימי כיף ופינוקים, טיפולי ספא איכותיים הינם שירות שהביקוש אליו הולך וגדל, כמו כן – אופי, איכות השירות והגיוון גם הולכים ומתרחבים ומה שהיה בעבר מסג' בסיסי הפך להיות עולם שלם מסביב. ספא זוגי אינטימי הינה הדרך הטובה ביותר לזוגות לבלות זמן איכות ביחד. בין אם מדובר בזוג צעיר שאינו מוצא זמן רב לבלות ביחד או זוג נשוי שרוצה כמה שעות הפסקה מטיפול הבלתי פוסק בילדים. נותני השירות מספקים חבילות שמותאמות  לזוגות ולרוב ספא זוגי אינטימי הינו מותאם מכל הבחינות לבילוי של שניים.

 

שירותים המוצעים במסגרת ספא זוגי אינטימי

 

כמובן כמובן – מסאג' הינו גולת הכותרת של בילוי אינטימי משותף. כאשר אתם מזמינים חבילת ספא זוגי אינטימי דאגו כי את המסאג' תקבלו בחדר משותף, גדול ומרווח זאת מכיוון שלעיתים נותני השירות עמוסים ומפרידים בין בני הזוג – מומלץ לוודא כי מדובר בחדר משותף,  בצימר עם בריכה פרטית, ניתן גם להזמין מסאג' לחדר. בין המסאג', אחריו או לפניו ישנו סט שלם של טיפולים שניתן להנות מהם – הכל לבחירתכם.


בין המסאג', אחריו או לפניו ישנו סט שלם של טיפולים שניתן להנות מהם – הכל לבחירתכם. הטיפול השונים המוצעים הינם – טיפול עור לפנים, ישיבה בסאונה, ישיבה בג'קוזי, אימון בחדר כושר, בריכת שחייה וכמובן ארוחת בוקר. אין כאן איזשהוא הכרח לבצע את הפעילויות השונות לפי סדר מסוים אך יש המלצות שונות שכדאי מאוד לפעול לפיהם כאשר מבלים בספא זוגי אינטימי.

-          תמיד עשו את המסאג' אחרי אימון בחדר כושר או לאחר ששחיתם בבריכת השחייה, כמובן שאחרי האימון ולפני המסאג' אנו ממליצים לשתות הרבה , לאכול רק משהו קטן להמתין לפחות שעה.

-          אם בחרתם לעשות טיפול עור לפנים במסגרת החבילת ספא ליום אחד שלכם – עשו את הטיפול לפני שהייה בבריכה או בחדר כושר – בבריכה יש הרבה כלור והזעה מרובה יכולה לפגום באיכות הטיפול וזאת מכיוון שטיפול פנים כולל גם פילינג של העור.

-          ארוחה, בין אם היא קלה או כבדה מומלץ לאכול רק לאחר המסאג'.

-          אם אתם מזמינים חבילת ספא – אל תסכלו רק על המחיר – אלא על סך הדברים שאתם מקבלים בחבילה. שימו לב גם למיקום הספא – נסיעה ארוכה אחרי הבילוי יכולה להרוס מאוד את החוויה.

Loading...