השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר

לא משנה מה הוא האירוע אשר מתעתד לבוא; יום הולדת, יום נישואין, יום שנה וכדומה, תמיד מתעוררות אותן המחשבות: איך אפשר לגרום לבן או בת הזוג אושר. איך אפשר למלא את היום בכיף אמיתי יחדיו, איך אפשר לנצל את היום המיוחד הזה לטובת זמן איכות משותף שיתאים לשני בני הזוג. כי בסרט אי אפשר לדבר, וארוחת ערב זה נחמד אבל זה נגמר מהר מדי, לנסוע לסוף שבוע זה יקר מדי ובאופן כללי- לאף אחד אין יותר מדי זמן פנוי.

אז אולי בוקר חופשי בצירוף ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר זהו בדיוק הפתרון עבורכם. תוכלו לשלב את הספא ביום שלם של כיף למשל הפלגה רומנטית וחבילת ספא, או צניחה חופשית זוגית וטיול סוסים אם אתם קצת יותר הרפתקנים. בכל מקרה, ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר זהו תענוג שלא רק ימלא לכם את היום ויתן תוכן לזמן האיכות שלכם- זה גם פשוט ממש ממש ממש כיף.

ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר- מה הוא עוד כולל?

כאשר מדברים על חבילה הכוללת ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר, מדברים לרוב על חבילת הדה-לוקס. תחשבו דיל הכל כלול במלון חמישה כוכבים באנטליה לפני המרמרה. תחשבו טיסה במחלקה ראשונה עם חדר שינה פרטי. ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר יעניק לכם יום של כיף. ראשית, תגיעו למקום הספא (מומלץ לצאת מוקדם מהבית על מנת למנוע לחצים מיותרים באותו היום ולהתרכז בלהרגע, כמו כן, בדקו דרכי הגעה מומלצות לאירוע, היכן ניתן להחנות את האוטו וכדומה). כשתגיעו לספא תחכה לכם ארוחת בוקר מפנקת לפי בקשתכם. שימו לב להמלצות בנוגע לאכילה לפני או אחרי טיפולים מסויימים. לאחר מכן, לרוב תתבקשו לבחור בין סוגי טיפולים שונים- עיסויים, פילינג או טיפולים פחות שגרתיים כמו שיאצו, הכל בכפוף לספא הנבחר. לאחר מכן תוכלו להנות ממתקני הספא המשתנים בין מקום למקום. לרוב תוכלו למצוא שם בריכה, ג'קוזי, סאונה יבשה ורטובה ועוד אטרקציות אחרות שיהפכו לכם את היום למושלם.

Loading...