השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

ספא זוגי עם ארוחת ערב

כולנו צריכים הפסקה מידי פעם. שבוע רודף שבוע, הזמן במשרד רץ ואחרי הצהריים צריך לנקות את הבית, לטפל בילדים ולרוץ לסידורים. גם את הסוף שבוע אנו מעבירים עם המשפחה, ונשאר לנו רק שעות בודדות לבן \ בת הזוג. ספא זוגי עם ארוחת ערב יכול להיות הפסקה קצרה אך מלאה מהשגרה העמוסה. זמן לרגיעה, אינטימיות ושיחה עם בניכם.

 

ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר זוהי גם אפשרות נהדרת, אבל אם תקחו אותה באמצע השבוע זה אומר עוד יום חופש, ואילו ספא זוגי עם ארוחת ערב אפשר לקחת באמצע השבוע, ורק "לברוח" מהעבודה שעה קודם.

אז מה צריך לבדוק לפני שמזמינים ספא זוגי עם ארוחת ערב ?

-          אתם יוצאים מהעבודה בשעות העומס, ולכן חשוב שלא להיתקע בפקק ולהגיע בזמן, רצוי להזמין ספא זוגי עם ארוחת ערב במיקום קרוב יחסית, ולא להתפתות לדיל זול אמנם, שנמצא רחוק מכם.

-          עשו השוואת מחירים – שאנו אומרים השוואת מחירים, חשוב מאוד שלא להסתכל על הסכום הסופי שיוצא לכם מהכיס, אלא לבדוק טוב בדיוק מה אתם מקבלים, כל הוצאה יכולה להיות הגיונית, בתנאי שיש תמורה מלאה לספא זוגי עם ארוחת ערב שהזמנתם/

-          נכון, הזמנתם ארוחת ערב אחרי הספא, אבל אין זה אומר שצריך להגיע מורעבים לספא עצמו, תחושת רעב בזמן המסאג' היא לא נעימה בכלל. אנו ממליצים לאכול ארוחה קלה לפני שיוצאים ועד ארוחת הערב תהיו רעבים במידה הנכונה.

-          החלטתם ללכת על יום כיף שלם ולא רק ספא זוגי עם ארוחת ערב ? אולי כדאי להתחיל את היום עם טיסה פרטית רומנטית או אפילו שייט רומנטי לשניכם ? מה שבטוח – באמצע השבוע תקבלו מחירים טובים.

-          כאשר מזמינים ספא – חשוב לוודא את כל הפרטים הקטנים ודגש מיוחד על מקצועיות המטפלים שלכם. עיסוי הוא פעולה עם סגולות רפואיות שיכולות להיות מאוד חיוביות אבל יש לעשות אותו כהלכה עם מטפל מוסמך אחרת אתם עלולים לגרום לעצמכם נזק. 

וכמובן שתמיד טוב לשלב את הספא הרומנטי עם משלוח מתנה רומנטית לאישה או לבן הזוג, כך שהחוויה תהיה מושלמת

Loading...