השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

ספא ליום אחד

עסוקים ! בישראל של שנת 2013 אנחנו עסוקים יותר מאי פעם . משרה מלאה לוקחת לנו 186 שעות בחודש, וחייבים לעשות לישון, לעשות קניות, לטפל בילדים ולעשות סידורים ככה שהזמן הפנוי שנותר לנו לפנאי, רגיעה ומנוחה הוא ממש מועט אם בכלל. הפתרון - ספא ליום אחד . לקיחת יום חופש אחד היא יחסית קלה, אינה פוגמת בשגרה השבועית שלנו בצורה מהותית ואפילו ניתן לראות את היום חופש הזה בתור השקעה - ספא ליום אחד או יום פינוק זוגי מטעין לנו את המצברים כמו שצריך ואנו מוכנים להמשך עבודה בכל הכח.

 

מה צריך לדעת לפני הזמנה של ספא ליום אחד ?

אוקיי, מגבלות הזמן לא מאפשרים לנו לקחת כמה ימים של חופש או שסתם החלטנו להתפנק ולקחת ספא ליום אחד. חשוב להיות ספונטניים אבל גם מחושבים כדי שהכל יתקתק כמו שצריך – למה אנחנו צריכים לדאוג לפני שרוכשים חבילה של ספא ליום אחד ? ראשית – לקחת יום חופש ביום מתאים – ככה שלא ישאר לנו יותר מידי עבודה שנחזור אחרי הפסקה של יום אחד. ידיעה מראש של מתי היום חופש שאנחנו לוקחים יעזור לנו להגביר את הקצב בעבודה ולהיות מוכנים. שנית – בייביסיטר לילדים – גם אם הילדים נמצאים בביה"ס עד שעות אחה"צ המאוחרות – דאגו לטיפול מתאים במידה ותאחרו, במידה ותרצו לקחת את הזמן באיזי כאשר אתם עושים ספא ליום אחד . טיפ נוסף – דאגו לכל שאם הזמנתם ספא ליום נישואין או לכל מטרה אחרת והוא באורך של יום אחד בלבד – שלא להזמין את השירות במקום מרוחק מידי, נסיעה ארוכה הלוך וחזור באותו היום יכולה להתיש ולהרוס גם אם הספא ליום אחד שהזמנתם יהיה מושלם.

 

מה כולל שירותי ספא שמתמשכים יום אחד בלבד – בדרך כלל תקבלו מעבר למסאג' מפנק, גם ארוחת בוקר או צהריים ( בהתאם לשעה) שתגיע אחרי המסאג' ( לא מומלץ לאכול כבד מידי לפני ), חדר לכמה שעות למקלחת, קצת זמן אינטימי ולאחסון החפצים, מקומות מסוימים ימליצו לכם גם על טיפולים נוספים – טיפול פנים, אימון בחדר כושר וכו'.. אפשר לשלב כמובן את הפעיולת עם צימרים לזוגות , לעשות לכם נופש ארוך ומפנק.

Loading...