השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

ספא ליום נישואין

ככל שעוברות השנים, ההתאהבות קצת נשחקת, את מקומה תופסת השגרה וגם אהבה מסוג אחר – אהבה בין בעל ואישה.  טיפוח הזוגיות במערכות יחסים בא לידי ביטוי בכל מיני צורות – בהם גם חגיגה של יום הנישואין. מציאת דרכים לבלות את יום הנישואין הן גם כבר לא פשוטות, צריך לגוון מידי פעם ולהשקיע זמן, מחשבה והשקעה. ספא ליום הנישואין הוא פתרון מעולה. אין כמו חבילות ספא אותו אפשר לערוך במסגרת של חופשה זוגית שלקחתם, והן אם מדובר ביום חופש שלקחתם במיוחד לפני האירוע. ניתן ורצוי לשדרג את זמן האיכות שהחלטתם להעביר יחדיו ולא להסתפק בספא ליום נישואין בלבד, ואתם יכולים להוסיף – ארוחה מפנקת אחרי, טיפול נוסף כמו מסאג' בכפות רגליים, טיפול פנים או זמן בחדר כושר, סאונה וקצת זמן אינטימי בחדר.

 

מה חשוב לדעת לפני הזמנה של ספא ליום נישואין ?

עבורך, אדוני, להזמין ספא עבור שניכם זה מדהים, אבל תדאג להוסיף עוד מתנה קטנה עבורה. עכשיו לפרטים היותר מהותיים שצריך לחשוב כאשר מזמינים ספא מפנק לזוגות – דאגו לבייביסיטר לילדים שיהיה זמין ומוכן לעוד כמה שעות אקסטרה במידת הצורך, אתם רוצים להתפנק ולקחת את הזמן ללא דאגות. טיפ נוסף – כבו את הטלפונים הסלולאריים לגמרי, ורק אם אין ברירה, השאירו אותם על שקט ואל תתנו להם להטריד את מנוחתכם. טיפ אחרון וחשוב במיוחד – הזמינו את שירותי הספא ליום נישואין במרחק של עד 20 דקות נסיעה ממקום מגוריכם, וזאת מכיוון שזמן רב ברכב לפני או אחרי יכול לבזבז לכם את היום ולהרוס את המצברוח.

 

ראו את זה בתור השקעה בזוגיות

נכון, הסיפור הוא הוצאה כספית לא קטנה, אבל ראו אותה בתור השקעה בזוגיות שלכם ובעצמכם ולא בתור הוצאה – יום כיף זוגי שכזה זמן איכות מפנק ומרגיע יחזיר אתכם למציאות טעונים, חזקים ומשופרים ויתכן מאוד שללא החופשה הקצרה הזו שלכם ביחד – דברים היו נראים הרבה פחות טוב מהרבה בחינות – זוגיות, תפקוד בעבודה וכו'. ספא ליום נישואין מומלץ גם לזוגות שהתחתנו לפני שנה אחת בלבד, ורק רוצים את השקט שאחרי האירוע הגדול וגם לזוגות שחוגגים 50 שנים יחדיו ועדיין רוצים זמן איכות אינטימי ביחד.

Loading...