השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

ספא מפנק לזוגות

בעולם המודרני של היום כולנו עסוקים, עבודה במשרה מלאה, ילדים, לימודים ומילואים בדרך. חשוב מאוד שלא נאבד את חיי הזוגיות שלנו. בין כל הלו"ז הצפוף, קשה מאוד למצוא קצת זמן איכות לבד – מה שאנחנו מציעים - ספא מפנק לזוגות. אפשר, ואפילו רצוי, לקחת רק יום אחד של חופש מהעבודה, לדאוג לסידור לילדים אחרי ביה"ס וללכת לספא מפנק לזוגות. כדי שהבילוי יהיה מושלם הכנו עבורכם בסקירה זו כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק את המיטב מיום זה.

 

טיפים לפני הזמנה של ספא מפנק לזוגות

-          חשוב מאוד להזמין שירות של ספא מפנק לזוגות במיקום שאינו מרוחק מידי ממקום מגוריכם. נסיעה מתישה יכולה לפגוע באיכות וההנאה שלכם מהיום .

-           יום שלם של ספא יכול להיות 10-12 שעות, מסאג', ארוחה וקצת זמן לבד עדיין משאיר לכם הרבה זמן – כדי שלא תשתעממו, הביאו איתכם ספר, והזמינו טיפול נוסף – אימון בחדר כושר, שחייה או אפילו טיפול פנים, האפשרות היותר מפנקת ונדירה – טיסה רומנטית בשמי הארץ.

-          דאגו לכבות את הסלולארי למשך היום, אם בלתי אפשרי, כבו אותו רק לכמה שעות כדי ששום דבר לא יטריד אתכם. ספא מפנק לזוגות יכול להרס לגמרי רק עם כמה שיחות מיותרות שיכולות לחכות.

-          ספא עם ארוחת ערב יכול להיות מפנק במיוחד – רק וודאו כי הארוחה היא אחרי (!) המסאג'.

 

איך מוצאים דיל טוב ?

 

לא כל מה שזול אומר שתקבלו שירות איכותי ומלא. קופונים לספא מפנק לזוגות יכולים להיות טובים, אבל חשוב מאוד לשים לאותיות הקטנות. אם בכל זאת קיבלתם דיל זול וטוב, אל תתביישו להוציא עוד טיפה כדי לשדרג אותו. יום כיף בספא הוא פינוק אמיתי, ולא כל יום עושים ספא ולוקחים חופש, אז כבר כדאי להשקיע. טיפ אחרון – ספא יכול להיות בילוי נהדר לזוג, ואפשר לשדרג אותו אפילו עוד טיפה עם זוג חברים – קצת יותר חברה ואולי אפילו דיל יותר טוב כי אתם כבר ארבעה. אם החלטתם להזמין ספא לסוף השבוע ולא לאמצע השבוע – אנו ממליצים להזמין מראש לפחות שבוע וחצי – כדי שתקבלו זמן נוח לפי הארוחה.

Loading...