השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

עיצוב הזמנות לחתונה

בניגוד לסידורים והכנות אחרות אשר אנו מבצעים ורוכשים לערב החתונה, הזמנות לחתונה הן פריט אשר יכול להישאר אחר כך למזכרת. הזמנות אלו משקפות את אופיו של הזוג המתחתן, את האמונות שלהם ואת דרך החיים האופיינית להם, כך שבאמצעות הדפסות ואיורים שונים המופיעים על ההזמנה, ניתן ללמוד רבות על הזוג. באמצעות ההזמנה יכול הזוג להעביר מסר חשוב לאורחים, ולכן חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירת העיצוב, ולא להתפשר.   

 

טיפים לעיצוב הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה אינו עניין של מה בכך, לכן חשוב מאוד לבחור את העיצוב בחכמה. אספנו בעבורכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם בבחירת העיצוב:

  • בחירת נייר ההזמנה: הפרמטר הראשון שעליכם לבחור הוא הנייר ממנו תהייה עשויה ההזמנה. הזמנות חתונה ניתן להדפיס על שלושה סוגי ניירות: נייר כרומו, זה הוא נייר פוטו אשר ניתן להדפיסו בגימור מבריק או בגימור מט. המרקם החלקלק של נייר זה מתאים להדפסת הזמנות אשר מכילות תמונה, והמצע מאפשר ספיגה טובה של הצבעים השונים בעת ההדפסה. האופציה השנייה היא להדפיס את ההזמנות על גבי נייר פרגמנט שקוף. זה הוא נייר אשר מתאים לעיצוב הזמנות לחתונה אשר בנויות משתי שכבות. האפשרות השלישית היא להשתמש בנייר טקסטורה בעל מראה טבעי, לעיצוב הזמנות פשוטות ונקיות.
  • כמה הזמנות? כמות ההזמנות שיש להדפיס צריכה להיות כ- 65% מהאורחים אשר צפויים להגיע. לרוב, מומלץ להזמין עוד 10-20 הזמנות נוספות, על מנת להימנע מריצות מיותרות שוב ושוב לבית הדפוס. 
  • מתי לשלוח? הזמנות לחתונה נהוג לשלוח כשלושה שבועות לפני האירוע.
  • אישור ההשתתפות: חשוב מאוד להקפיד על פרטים וטלפונים לצורך אישור השתתפות על גבי ההזמנה, כך תוכלו לדעת מה כמות האורחים המוערכת אשר צפויה להגיע בערב האירוע.
  • בחירת סוג ההזמנה: לבסוף, תוכלו לבחור את סוג ההזמנה מתוך שלוש אופציות עיקריות: תוכלו לבחור את עיצוב ההזמנה מתוך קטלוג אשר מציג מגוון רחב של דוגמאות להזמנות. תוכלו גם לבקש מחבר או מכר לעצב לכם הזמנה בעיצוב אישי וייחודי, להגיש את העיצוב לבית הדפוס, ולקבל הזמנות בעיצוב אישי. ולבסוף, תוכלו להזמין את ההזמנות גם באמצעות האינטרנט.
  • הדפסת ציורים על ההזמנות היא דרך טובה במיוחד להפוך אותן לאטרקטיוויות ומושכות לעין יותר.

 

עיצוב הזמנות אונליין

עיצוב הזמנות לחתונה אונליין תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. ריבוי הקניות באמצעות רשת האינטרנט, והזמינות והקלות בה ניתן לבצע את ההזמנה, מובילים רבים לרכוש בנוסף לתיקים, בגדים, מוצרי אלקטרוניקה ואקססורייז, גם הזמנות לחתונה דרך האינטרנט. הזמנה אונליין מקצרת את התהליך, ומונעת מהזוג את הטרטור של לגשת לבית דפוס כמה וכמה פעמים. אופציה זו יכולה להיות פתרון טוב לתקופה שלפני החתונה אשר עמוסה ולחוצה בסידורים רבים אחרים.

 

השקיעו בעצוב

להזמנות לחתונה יש משמעות רבה בעבור הזוג שמתחתן, וגם בעבור המשפחה והאורחים. לכן, הקפידו לתת את הדעת לגבי עיצוב מתאים להזמנה, והקפידו לבחור את האלמנטים, אשר יופיעו על ההזמנה בקפידה, על מנת שהיה לכם מזכרת נהדרת מערב מצוין.    

Loading...