השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

צניחה בטרקטורון מעופף

ביטלנו את פחד הגבהים! טרקטורון מעופף הוא אופציה נפלאה למי שרוצים להרגיש מה זה להיות בשחקים, אבל בכל זאת לא יותר מדי גבוה. טרקטורון מעופף מהווה חוויה נוחה יחסית, אך מרגשת לא פחות. בניגוד לחוויות מהירות ומסחררות כמו צניחה חופשית, צניחה בטרקטורון מעופף היא רגועה יותר. בעודכם שם למעלה, טסים ומעופפים להנאתכם, תוכלו לרכוש תובנות חדשות על החיים. יש משהו באוויר של גובה 500 רגל מעל פני הקרקע – הוא מסוגל לשנות אנשים. את החוויה הייחודית הזאת ניתן להעניק במתנה או ליהנות ממנה בעצמכם. גם לכם מגיע, לא כך?

לצאת מאפרוריות השגרה

יש תמיד זמן לעבודה, לסידורים ולמטלות השונות של החיים. אנחנו עוסקים בדברים הללו בכל יום. האם אתם מוצאים מספיק זמן גם לעצמכם? האם הקרובים לכם מוצאים מספיק זמן לעצמם? לפעמים חייבים לצאת מהשגרה, לנסות משהו חדש, לגלות עולם אחר ולחוות חוויות שטרם חווינו. יש לנו מספיק זמן להיות על הקרקע, אבל להיות באוויר? זה לא קורה הרבה, ובטח שלא בתוך טרקטורון מעופף.

נקודת מבט אחרת

מגובה של כ-500 רגל רואים דברים אחרת, אבל בגלל שביחס לחוויה אווירית היא לא גבוהה מדי – בהחלט אפשר להבחין בכל מי שנמצא על הקרקע. טיסה וצניחה בטרקטורון מעופף עוזרות לאנשים לרכוש נקודת מבט אחרת על החיים בכלל ועל החיים שלהם בפרט. עצם ההפוגה והחוויה היוצאת דופן עושות את העבודה, ובפרט כאשר נמצאים בגובה בלתי רגיל במהלכן. במהלך הטיסה עוברים מעל שדות מוריקים ואזורים יפהפיים ובהחלט מדובר בפסטורליה אמיתית. ניתן לומר שיוצאים אחרת מחוויה שכזאת, ורק לטובה.

יום הולדת, חגיגה נחמדת

מי שמחפשות מתנת יום הולדת מקורית ומרגשת לבן הזוג שלהן, בהחלט תמצאנה אחת כזאת בטרקטורון המעופף. ניתן להפתיע את בן הזוג בכל יום בשנה, ולא צריך סיבה מיוחדת להביע חיבה ואהבה. מה שכן, כשמדובר ביום מיוחד גם כך, מתנה שכזאת רק תעצים אותו עוד יותר.

חברת 2Give עומדת לרשותכם בטלפון מספר 1-599-50-55-25 על מנת להעניק לכם שירות קשוב ומעולה. אתם מוזמנים לקרוא יותר אודותינו כאן. נשמח לשמוע מכם ולעזור לכם לבצע רכישה של מתנה מקורית ומוצלחת.  
Loading...