השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

צניחה חופשית בדרום - ToGive

מדבר מלמעלה

האטרקציות הפרוסות בארץ מוצעות לנו מהצפון ועד הדרום והן מגוונות מאוד. עם זאת, לכל אזור יש את המאפיינים שלו, וסביבו בנויות האטרקציות. הצפון הוא ירוק יותר, והדרום הוא מדברי יותר, כך שהנופים הם מאוד שונים. כאשר מחפשים אטרקציות אקסטרימיות, חושבים, באופן טבעי, על צניחה חופשית ממטוס. הצניחה היא פופולארית מאוד והרבה מאוד אנשים מבצעים אותה, לאור העובדה שמדובר בחוויה באמת חד פעמית ויוצאת דופן.

יש מספר מקומות ברחבי הארץ בהם אפשר לבצע צניחה, אך דווקא בדרום יש משהו קסום ומיוחד יותר. כאשר מבצעים צניחה חופשית בדרום מקבלים הצצה לנוף מדברי ומאוד מיוחד ומורכב, ששונה מאוד מהנוף הצפוני וזה ממרכז הארץ, שהם די דומים. יש משהו מאוד מיוחד בנוף החום של המדבר, והוא מעניק פרופורציה שונה לכל מה שאנו מכירים על גבהים ותוואי שטח. הצניחות נעשות מגובה רב, ולצונח יש כדקה של נפילה מהירה ועוד כ-5 עד 6 דקות של דאייה באוויר, כאשר המדריך צמוד לגב שלו.

ליצירת קשר לחצו כאן

לראות מגבוה

יש כמה אלמנטים שמשפיעים על המחיר של הצניחה, וזה תלוי כמובן במועד הצניחה, בכמות האנשים ובאפשרות להשתמש בצלם שיתעד את המאורע. תוספת צלם היא מאוד פופולארית לאור העובדה שמדובר באירוע שברוב המקרים הוא חד פעמי. הצלם מתחיל לתעד את הנעשה עוד על הקרקע, בזמן ההתכוננות, ממשיך באוויר ומסיים כשנוחתים בסיום.

תחום האקסטרים צובר תאוצה בארץ, והדרום מלא אטרקציות שמתחילות עם סירות הבננה באילת ועל למצנחי רחיפה בחופים שונים בדרום ובצפון. הדרום הוא אזור שונה ומיוחד והאפשרות לראות אותו מגבוה היא מאוד מעניינת וכזו שמושכת הרבה אנשים. גם אנשים שכבר צנחו במקומות אחרים, ורוצים להתרשם ממשהו קצת שונה, צריכים לבצע צניחה באזורים המדבריים בדרום כדי לראות על מה כולם מדברים.

מחפשים אטרקציה זוגית מסוג אחר? שוקלים להזמין צניחה חופשית לכם ולבן או לבת הזוג שלכם ולשלב אותה בחופשה שלכם בדרום? אם כן, אתר ToGive הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו מגוון רחב של פעילויות נהדרות. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ולהזמנה, צרו קשר בטלפון – 1-599-50-55-25


Loading...