השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

צניחה חופשית זוגית - ToGive

חוויה זוגית שמיימית

קשר רומנטי הוא קשר מיוחד מאוד והוא שונה מאוד בין זוג לזוג. כל זוג צריך אינטימיות וחוויות רומנטיות ומחברות, אם כי כל אחד מסתכל על זה אחרת. יש זוגות שרוצים להיות לבד ובשקט ואחרים שמה שמחבר ביניהם אלו דווקא פעילות מסוג אקסטרים. עם השנים, זוגות צוברים המון חוויות, אם כי רובן בנאליות ורגילות וכוללות הליכה למסעדות, סרטים וחופשות, אך כאשר רוצים לחפש משהו מעט שונה, אפשר לבדוק לגבי צניחה חופשית זוגית כפעילות משוגעת ומיוחדת.

צניחה חופשית היא פעילות שונה ומיוחדת, וברוב המקרים גם חד פעמית. כמה פעמים יהיו מוכנים אנשים ממוצעים לזרוק את עצמם ממטוס בגובה של מאות מטרים ולהיות קשורים למדריך אחד, כששניכם מחוברים לאותו מצנח. עם זאת, מרבית האנשים שצנחו ממטוס מספרים על חוויה יחידה במינה, שהיא מאוד משחררת, מרגשת, שונה ובעיקר מהנה מאוד. זוגות עם ראש פתוח יוכלו ליהנות מחוויה זוגית בשמיים, שהיא מאוד שונה מספא או חופשה קצרה באירופה.

ליצירת קשר לחצו כאן

לצנוח ביחד

כאשר מבררים לגבי צניחה חופשית מחיר לזוג מקבלים מושג לגבי כמות המפעילים של הצניחות ברחבי הארץ. חשוב מאוד לבחור בין הנוף הירוק של הצפון והמרכז לבין הנוף המדברי בדרום ולראות לאן הולכת ההעדפה. בנוסף, חשוב לבדוק לגבי דירוגים וביקורות ברשת, וכמובן לשים דגש מיוחד על עניין הבטיחות.

העלות לצונח אחד, ברוב המקרים, היא סביב אלף שקלים, אם כי יש סטיית תקן של מאתיים שקלים לפה או לפה. עם זאת, ברוב המקומות מציעים גם להוסיף צלם לצניחה, מה שמגדיל את העלות בעוד כמה מאות שקלים. יש הרבה אנשים שמעדיפים לקחת צלם שיתעד את כל האירוע, שכן מדובר במשהו שהוא חד פעמי, יוצא דופן וכזה שרצוי שיהיה מזכרת ממנו.

מחפשים פעילות זוגית מיוחדת? רוצים להזמין לכם ולבת או לבן הזוג שלכם צניחה חופשית בשמי הארץ? אם כן, אתר ToGive הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו רחב של פעילויות נהדרות. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ולהזמנה, צרו קשר בטלפון – 1-599-50-55-25


Loading...