השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

צניחה חופשית השוואת מחירים | כמה עולה צניחה חופשית בארץ - ToGive

מלמעלה למטה

הקונספט של צניחה חופשית ממטוס נחשב למשוגע בעיני הרבה מאוד אנשים. רבים מאיתנו לא נוהגים להתגרות במזל ולקפוץ מגובה של מאות ואלפי מטרים עם מדריך ומצנח, אך העובדות מדברות בעד עצמן. צניחה חופשית היא הפעילות האקסטרימית הפופולארית והנפוצה ביותר בישראל, כאשר רבים ביצעו או רוצים מאוד לבצע אותה. למעשה, יש לא מעטים שלהם ולאקסטרים אין שום קשר שבחרו בקפיצה הזו כאטרקציה מועדפת וביצעו אותה, ואף ממליצים אותה לאחרים.

יש מספר מקומות בהם ניתן לבצע צניחות חופשיות בארץ, ותלוי מאוד איזה נוף אתם רוצים לראות מלמעלה. כדאי לחקור את הנושא, לראות עם מי אתם נוסעים, מתי אתם קופצים והאם ישנה אפשרות להוסיף צלם שיצלם אתכם לפני, במהלך ואחרי הטיסה. לשאלה כמה עולה צניחה חופשית בארץ יש כמה תשובות והיא תלויה בזמן הקפיצה, בכמות האנשים, בצורך בצלם ועוד.

ליצירת קשר לחצו כאן

שווה את המחיר

כאשר מבררים בנושא צניחה חופשית השוואת מחירים היא הדרך הנכונה. התקשרו לכל המפעילים באזור בו אתם רוצים לצנוח, ובנוסף, השתמשו גם ברשת כדי לברר לגבי ביקורות ודירוגי גולשים, שהם כלי חשוב מאוד בימינו. בחיפוש אחר צניחה חופשית מחיר ועלויות רואים שהמינימום הוא סכום שסובב סביב האלף שקלים, כאשר כל תוספת של צלם או אקסטרא מכל סוג יעלו לכם עוד כמה מאות שקלים. כמובן שכל אדם שמצטרף עשוי להוריד את המחיר לקבוצה באופן כללי.

הרבה אנשים שואלים את עצמם כמה עולה צניחה חופשית והאם היא מצדיקה את המחיר. ובכן, מרבית האנשים שביצעו את הקפיצה מעידים על חוויה שהיא חד פעמית, הן מבחינת האדרנלין והן מבחינת ההתרגשות של לפני ואחרי. רבים מספרים שזוהי חוויה משחררת, ולא כל כך מפחידה כמו שנהוג לחשוב ולכן היא מאוד מומלצת.

אוהבים פעילויות אקסטרים? שוקלים להזמין צניחה חופשית לכם ולחברים? אם כן, אתר ToGive הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו רחב של פעילויות נהדרות. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ולהזמנה, צרו קשר בטלפון – 1-599-50-55-25


Loading...