השגנו עבורכם את חבילות השירותים השוות והמשתלמות ביותר!

אל תהססו. התקשרו והזמינו עכשיו!

...Loading...

טיסת חוויה בכדור פורח

טיסת חוויה בכדור פורח - 0 טיסת חוויה בכדור פורח - 1 טיסת חוויה בכדור פורח - 2 טיסת חוויה בכדור פורח - 3 טיסת חוויה בכדור פורח - 4 טיסת חוויה בכדור פורח - 5 טיסת חוויה בכדור פורח - 6

טיסת  - החוויה הבלתי נשכחת.

רומנטיקה בשמיים
דמיינו לעצמכם המראה לאור זריחה, בשעות השקטות והרגועות ביותר ביום אתם בתוך סל של כדור פורח מרחפים וחוצים מרחבים בשקט ושלוה. חוויה רומנטית מזו פשוט לא תמצאו.
דמיינו כי מעל לראשכם יש בלון ענק ואתם כצל הבלון בהרמוניה מושלמת מרחפים יחד עם זרמי הרוח המלטפת. טיסה רומנטית בכדור פורח היא דרך מקורית לחגוג יום נישואין, הצעת נישואים מקורית, יום הולדת או סתם יום אהבה.
כדור פורח ענק וצוות נאמן לשירותכם. באתר הנחיתה נפתח שמפניה וכל אחד יקבל תעודת טיסה. חוויה רומנטית שכזו לעולם לא תשכחו.


טלפון ישירות למשווק החבילה: 050-7700943


מה כוללת טיסה רומנטית בכדור פורח?
• איסוף ושינוע מנקודת המפגש ובחזרה.
• טיסה רומנטית בכדור פורח הנמשכת 60 - 90 דקות.
• טקס פתיחת שמפנייה. 
• תמונות חוויה רומנטיות למזכרת.

• משך פעילות כולל של שלוש עד ארבע שעות.


החוויה מתחילה השכם בבוקר, בשעת זריחה מגיעים לנקודת המפגש, זו שנקבעה מראש. שם כבר ממתין הצוות עם רכב שטח לאסוף את האורחים יחד נוסעים לאתר ההמראה שם מתבצע תדרוך המועבר על ידי הטייס.
המראת כדור פורח אינה דומה להמראת מטוס כלל וכלל. כאשר כדור פורח ממריא נדמה, כי הקרקע מתרחקת לה ואילו הכדור נשאר במקומו. ההמראה עדינה כל כך עד כדי כך שאם עוצמים עיניים לרגע התחושה היא בדיוק אותה תחושה כמו עמידה על קרקע מוצקה. במהלך הטיסה הגובה משתנה, לעיתים מרחפים מעל לצמרות העצים ולעיתים בגובה רב בכדי לקבל תמונה פנוראמית של האזור. תוך כדי הטיסה הטייס נותן רקע על האזור ועל טיסת כדור פורח בכלל.
כעבור שעה ואף יותר כבר ניתן להבחין בשדה הנחיתה, שם ממתינים צוות קרקע עם רכב השטח לטקס מסורתי של פתיחת בקבוק שמפנייה צוננת. בסיום נוסעים ברכב השטח חזרה לנקודת המפגש.

הערות:
* ניתנת אפשרות לטיסה רומנטית פרטית בתוספת עלות

* ניתן לממש חבילה בכל ימות השבוע

* ניתן להזמין חבילה כשובר מתנה

* קיימת תוספת עלות בסופ"ש/חגים

מחיר מחירון: ₪1590.00
המחיר באתר: ₪1390.00
החיסכון שלך: ₪200.00
להזמנות
Loading...